o mnie

KIM JESTEM?

 
Nazywam się Katarzyna Wołyniak i jestem fotografką.
Urodziłam się w Szczecinie, ale od ponad 15 lat moje serce jest wierne Poznaniowi. Specjalizuję się w dwóch dziedzinach fotografii.
 

fotografia biznesowa i wizerunkowa

 
Jestem fotografką biznesową i brandingową. Pomagam przedsiębiorczym kobietom w budowaniu profesjonalnego wizerunku ich firm.
Dzięki dostarczaniu spójnych zdjęć Twoja marka będzie bardziej widoczna i obecna w Internecie.Ty wyróżnisz się jako ekspert w swojej dziedzinie i dokładnie przedstawisz to, co robisz, komu i jak pomagasz. Oszczędzam moim klientom czas i stres oraz pomagam im rozwijać biznes.
 
A wszystko to na luzie! Bez stresu! 🙂
 

Fotografuję przedsiębiorców, trenerki, coachów, prezeski i pracowników. Wszystkich tych, którzy potrzebują profesjonalnych zdjęć na swojej stronie internetowej, social mediach, PR i w materiałach marketingowych.

Niektórzy z moich klientów mają kluczowy projekt – wprowadzenie książki, wprowadzenie nowego programu, rebranding – który napędza ich chęć zrobienia zdjęcia.

Inni pracują ze mną, ponieważ chcą pięknych zdjęć na swojej stronie internetowej lub w mediach społecznościowych… i chcą, aby ich klienci ufali ich biznesowi.

W zależności do czego potrzebujesz zdjęć możemy skupić się na zdjęciach portretowych lub zrobić ujęcia life-style’owe, w wybranej przez Ciebie lokalizacji. Podróżuję po całym kraju, a więc zdjęcia możemy wykonać w Twoim biurze, domu, kawiarni, w której lubisz pracować lub plenerze.

FOTOGRAFIA MALARSKA

Drugą moją specjalizacją jest fotografia malarska czyli fine-art. Tworząc obrazy wzoruję się na malarstwie z przekroju różnych epok, ze szczególnym uwielbieniem renesansu i technik sfumato i chiaroscuro.Z malarstwa czerpię wiedzę na temat gry światła i cienia oraz kompozycji.
Moje fotografie zostały docenione między innymi w największym międzynarodowym konkursie Fine Art: Fine Art Photography Award 2018 i 2019 oraz Chromatic Awards 2019.
Jeśli jesteście zainteresowani fotografią malarską zapraszam na stronę: www.katarzynawolyniakfineart.pl
 

DLACZEGO JA?

 

Niech moi klienci powiedzą to za mnie:

Absolutnie najlepsza! Zdjęcia Kasi są na najwyższym poziomie i robią olbrzymie wrażenie, co zresztą można obserwować w portfolio. To co jest wspaniałe we współpracy z Kasią to przesympatyczna luźna atmosfera, ale i możliwość zgłoszenia się po pomoc w doborze stroju. Konsultujemy każdy szczegół i cel zdjęć jeszcze na spotkaniu wstepnym.
No i stało się – pierwszy raz jestem tak zachwycona ze zdjęć, na których widzę siebie. To jest mistrzostwo świata i przewspaniala przygoda.”

 
Zapraszam! 🙂

zaufali mi

zobacz jak wygląda praca na sesji

Skontaktuj się ze mną!

e-mail: kontakt@katarzynawolyniak.pl

tel: 531 997 333