najczęściej zadawane pytania

Bardzo chciałabym z Tobą pracować! Jak to działa i co powinnam zrobić najpierw?

Pierwszym krokiem jest zarezerwowanie konsultacji, podczas której porozmawiamy o Twoich potrzebach, Twojej firmie i pomysłach. Wtedy będę mogła zaproponować Ci konkrekną ofertę.

Gdzie wykonujesz sesje?

Na co dzień mieszkam w Poznaniu, tutaj mam swoje studio, ale uwielbiam podróżować! Jeżdżę po całej Polsce i w każdym miejscu jestem w stanie zorganizować Twoją wymarzoną sesję!

 

Jak długo trzeba czekać na sesję od momentu konsultacji?

 

Zazwyczaj jest to około 3 tygodni. Sesja brandingowa to cały proces, o którym możesz przeczytać w ofercie, a więc obie potrzebujemy czadu, aby się do niej dobrze przygotować.

 

Dlaczego musimy przechodzić przez cały proces? Nie możemy po prostu umówić się na zdjęcia?

Tworzenie pięknych fotografii brandingowych nie jest pracą typu „pokaż się i sfotografuj”, te zdjęcia są wynikiem dyskusji o Twojej historii, Twoim biznesie, Twoich nadziejach i marzeniach, inspiracjach, aspiracjach i tym, co czyni Ciebie kimś wyjątkowym. Pracując ze mną, przejdziesz przez proces, który obejmuje dogłębną analizę Twojej marki, dzięki której zaczniesz myśleć o swojej firmie i o tym, co chcesz, aby Twoje zdjęcia przedstawiały. Utworzymy również wspólną Tablicę Inspiracji, aby dzielić się inspiracjami i stworzyć moodboard do sesji zdjęciowej. Będziemy także w ciągłym kontakcie odnośnie Twojej stylizacji oraz lokalizacji na sesję. 

 

Jestem bardzo zdenerwowana przed obiektywem, ogromnie się stresuję. Czy umiesz sprawić, żebym nie wyszła jak słup soli? 

 

😉 Oczywiście! Jestem przyzwyczajona do pracy z przedsiębiorcami, którzy denerwują się przed aparatem, to mój chleb powszedni! Właśnie po to poznajemy się przed sesją, żebym mogła poznać Twój charakter i dopasować styl zdjęć. Jeśli jesteś introwertyczką nie będę prosiła Cię, abyś podskakiwała z radości! Zobaczysz, że sesja to naprawdę miły dzień. I obiecuję nie wyrywać zębów 😉

 

Co powinnam ubrać na moją sesję?

Jednym z elementów naszych konsultacji jest właśnie Twój ubiór. Dopasowujemy go nie tylko do tego jak lubisz wyglądać, ale także do grupy docelowej, do której chcesz dotrzeć. Rozmawiamy o tym podczas przygotowań, więc nic się nie martw 🙂

 

A co z makijażem i fryzurą?

Podczas każdej mojej sesji jesteś zadbana od początku do końca. Makijażystka i fryzjerka to część mojego zespołu, który zajmuje się Tobą przed zdjęciami.